Co je Bitdefender Central a jak ho používat

Představte si Bitdefender Central jako jakési vaše bezpečnostní centrum, kde můžete aktivovat své předplatné Bitdefenderu a spravovat všechna svá zařízení (počítače, mobilní telefony, tablety, atd.) Bitdefender Central je webová platforma, na které máte přístup k online funkcím a službám produktů Bitdefender a můžete vzdáleně provádět důležité úkoly na zařízeních, na kterých je Bitdefender nainstalován.
K účtu Bitdefender Central se můžete přihlásit z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení připojeného k internetu. Z videa se můžete dozvědět více o jeho nejdůležitějších funkcích.

 

 
 

Jak aktivovat předplatné Bitdefenderu

Bitdefender Central je jakési bezpečnostní centrum. Můžete zde aktivovat své předplatné Bitdefenderu pomocí aktivačního kódu, který jste obdrželi při zakoupení licence/licencí. Chcete-li Bitdefender aktivovat, postupujte podle kroků uvedených ve videu. Je to snadné. :-)

 

 
 

Jak upgradovat na Bitdefender 2020

Bitdefender 2020 zajišťuje nejlepší kybernetickou bezpečnost na trhu a nabízí celou řadu funkcí navržených tak, aby vaše zařízení byla v bezpečí. Naší firemní politikou je nabízet všem našim zákazníkům bezplatný upgrade na nejnovější produkt Bitdefender dostupný na trhu po zbývající dny předplatného. Tyto upgrady jsou automaticky zavedeny po spuštění. Chcete-li ručně upgradovat na zcela nový Bitdefender 2020, jednoduše stáhněte nejnovější instalační sadu z Bitdefender Central a postupujte podle pokynů uvedených v instalačním programu.

 

 
 

Bitdefender 2020: Prevence síťových hrozeb


Objevte všechny funkce zabezpečení Bitdefender 2020, počínaje prevencí před hrozbami sítě Bitdefender, která blokuje počítačové útoky ještě předtím, než začnou.

 

 
 

Bitdefender 2020: Pokročilá ochrana před hrozbami


Objevte všechny funkce zabezpečení Bitdefender 2020, počínaje pokročilým zabezpečením hrozeb, které blokuje i sofistikované útoky.

 

 

 
 

Bitdefender 2020: Centrální správa aplikací


Objevte všechny funkce zabezpečení Bitdefender 2020, počínaje Bitdefender Central, které vám umožní spravovat zabezpečení všech vašich zařízení.

 

 

 
 

Jak používat Bitdefender VPN


Bitdefender VPN je služba, která vám poskytuje úplnou anonymitu online šifrováním veškerého příchozího a odchozího provozu na vašem počítači PC, Mac nebo mobilních zařízeních. V tomto videu se podíváme na některé funkce, které jsou v něm obsaženy.

 

 

 
 

GravityZone Ultra Suite s funkcí GravityZone XDR


Mnohovrstvá ochrana koncových bodů nové generace nyní s EDR.

Jednoduchý, vysoce přesný EDR systém je nyní integrovaný do naší komplexní platformy pro ochranu koncových bodů.

GravityZone XDR exceluje tam kde jsou běžné EDR produky příliš komplexní a zbytečné, chrání, detekuje a odpovídá na útoky které tradičnímu antimalwaru uniknou. Jedno řešení sníží plochu útoku s ovládáním a zabezpečením zastaví malware před spuštěním.

Nové funkce nahrávání dat a analýzy hrozeb s automatickou detekcí dovolují jednoduše zjistit a sjednat nápravu.

 

 

 
 

Jak získat 360 stupňovou viditelnost a zvýšenou kybernetickou odolnost


Se všemi investicemi do kybernetické bezpečnosti je mnoho organizací po celém světě stále infikováno. Nedostatečná viditelnost a neefektivní reakce na hrozby jsou na konci většiny bezpečnostních incidentů. Co když by však koncový bod, cloudové a síťové zabezpečení fungovalo jako jediné jednotné řešení zabezpečení pro podnikové prostředí?

 

 
 

Chraňte své podnikání před ransomwarem pomocí Bitdefenderu


Ransomware je největší moderní bezpečnostní hrozbou pro vaši firmu - nepředpokládejte, že jste chráněni. Bitdefender je jediným dodavatelem zabezpečení s vakcínou Ransomware, která pomáhá chránit váš podnik před útoky.

 

 

 
 

Pochopte konzoli Bitdefender Gravityzone
v 15 minutách


 

 

 
 

Bitdefender GravityZone Elite Suite - platforma zabezpečení koncových bodů nové generace

Krátké video o tom, jak chránit vaše IT prostředky před pokročilými hrozbami, se dvěma novými vrstvami zabezpečení.

 

 

 
 

Bitdefender GravityZone Patch Management

Usnadněte a zrychlete správu aktualizací aplikací pomocí doplňku Patch Management pro GravityZone!

 

 

 
 

Jaroslav Ludvík: Úvod do konceptu firemního řešení GravityZone od Bitdefender od K-NET.cz

   Jsme tu pro Vás

Ať už telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho

portálu Technické podpory Bitdefender. Specializovaný tým je připraven pomoct vám s instalací,  řešením problémů i  technickými dotazy.