Bitdefender GravityZone

Security for Mobile

  • Unifikovaná ochrana s minimální nutností administrace
  • Antimalwarová technologie číslo jedna
  • Chrání a spravuje zařízení s iOS a Android

Kontaktujte nás
Odoo text and image block
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo

Klíčové výhody

Unifikovaná ochrana pro minimalizaci nákladů na správu - řešení společnosti Bitdefender je navrženo tak, aby podporovalo "bring-your-own-device" (BYOD), a to tak, že důsledně aplikuje bezpečnostní zásady na všechna uživatelská zařízení. V důsledku toho jsou mobilní zařízení pod kontrolou a citlivá firemní data jsou chráněna. Vytěžování administrátorů se snižuje díky vždy aktuálnímu stavu kontrolovaných a nekontrolovaných zařízení.

Antimalwarová technologie na jedničku - antimalwarové skenování na vyžádání je součástí pro zařízení Android, tak aby se zajistil, že neobsahují žádný škodlivý kód. Skenování se spustí automaticky po vložení vyměnitelného úložného zařízení nebo po každém nainstalování nové aplikace. Skenování detekuje škodlivý software pro Android a zabraňuje mobilním uživatelům distribuovat infikované soubory jiným uživatelům uvnitř nebo vně organizace.

Fenomén bring-your-own-device (BYOD) - Bitdefender podporuje iniciativu BYOD s centralizovanými bezpečnostními politikami pro správu zařízení iPhone, iPad a zařízení Android s předem definovanými akcemi pro nekompatibilní zařízení, jako je odepření přístupu, trvalé uzamčení zařízení nebo dokonce vymazání přístroje v případě, že byl ukraden nebo rootnut.

Vynucení jednoduchého ale účinného zámku obrazovky s ověřováním - Uživatelé mobilních zařízení mohou shledat uzamčení obrazovky s ověřením jako rušivé v jejich používání mobilního telefonu nebo tabletu, ale nikdo už nepochybuje o potřebě hesla na svém notebooku. Bitdefender usnadňuje používání konzistentních zásad zabezpečení na všech uživatelských zařízeních a zabraňuje nechtěnému přístupu k telefonům nebo tabletům. Vzhledem k tomu, že bezpečnost nemůže být řešena koncovým uživatelem, centrálně spravované zásady zabezpečení snadno vynutí bezpečnostní prvky na mobilních zařízeních, včetně zámku obrazovky po několika minutách nebo složitá hesla s maximálním počtem pokusů.

Zabráňí použití ztracených nebo odcizených zařízení - Bitdefender rozšiřuje stávající zabezpečení operačních systémů Apple iOS a Android o bezpečnostní funkce, které jsou nejvíce potřebné a používané firmami. Jednou z těchto klíčových vlastností je centralizované řízení ztracených nebo odcizených zařízení, které brání tomu, aby se soukromé informace dostaly do špatných rukou. Citlivé informace na mobilních zařízeních se liší, od e-mailové komunikace až po informace o pacientech a osobní fotografie. Bitdefender zabraňuje používání ztracených nebo ukradených mobilních zařízení vzdáleným uzamčením a možností jejich lokalizace, aby jste mohli potenciálně obnovit jak data, tak samotné zařízení. Pokud zařízení nelze nalézt, informace lze jednoduše smazat, aby se minimalizovalo riziko úniku dat.

Přizpůsobuje se bezpečnostním potřebám jak profesionálního, tak osobního života - společnost Bitdefender bere v úvahu bezpečnostní požadavky mobilních zařízení jak pro profesionální, tak osobní život. Je stejně použitelný pro mobilní zařízení ve vlastnictví firmy i pro zařízení Bring-Your-Own-Devices (BYOD), umožňuje uživatelům rychle přepínat profily pokrývající nastavení připojení a šifrování (VPN) na základě služeb, které uživatel potřebuje. Vzdálená správa profilů také umožňuje použití více bezpečnostních politik, stejně tak předem definovaný přístup k webu jen v určitých hodinách na zařízeních Android.

ROZŠÍŘTE BEZPEČNOSTNÍ POLITIKY I NA MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Bitdefender Security for Mobile zavádí holistický přístup k zabezpečení v oblasti mobilních telefonů, který pomáhá organizacím udržovat úroveň zabezpečení a minimalizuje zásahy a úsilí v oblasti IT. Integrovaný do GravityZone Control Center, není to "jiné řešení" které zvyšuje pracovní zátěž administrátorů.

Zajímá vás zabezpečení Mobilních zařízení?

Porovnat řešení        nebo         Kontaktujte nás