BITDEFENDER SANDBOX ANALYZER ON-PREMISES

Automatické odesílání. Detekce pomocí AI. Integrovaná odezva

 

Sandbox nové generace s umělou inteligencí a pokročilou detekcí, reportováním a zobrazením útoku.

Bitdefender Sandbox Analyzer je bezpečnostní řešení, které posiluje bezpečnostní infrastrukturu organizace proti sofistikovaným nebo cíleným útokům. Díky pokročilým detekčním a reportovacím schopnostem chrání před těžko zachytitelnými a přetrvávajícími hrozbami, které se snaží proniknout do vaší sítě.

Řešení se dodává jako virtuální zařízení on-premises a může se integrovat do vaší stávající bezpečnostní architektury, nebo se může kombinovat s dalšími vrstvami zabezpečení Bitdefenderu a může se bez námahy rozšiřovat podle vývoje vaší infrastruktury.  
Odoo text and image block
Odoo - Sample 1 for three columns

Kombinuje vlastní toky zpravodajských informací o hrozbách s proprietárním strojovým učením a detekcí chování pro maximální přesnost v reálném čase.

Zobrazuje interaktivní vizualizační grafy bezpečnostních incidentů pro hloubkovou forenzní analýzu.

Detekuje velmi sofistikované, na míru vytvořené hrozby cílící na konkrétní prostředí pomocí golden image support.

Odoo - Sample 2 for three columns

Prevence a detekce jsou prováděny plně na místě, bez souborů odeslaných pro skenování mimo vaši síť.

Využívá AI a inteligenci hrozeb Bitdefender vytvořenou z více než 500 milionů uživatelů na celém světě, aby byla zachována přesná detekce v reálném čase na místní úrovni.

Odhaluje nejpokročilejší typy malwaru, jako jsou APT nebo C2, a to prostřednictvím technologií anti-evasion a anti-fingerprint.

Odoo - Sample 2 for three columns

Aby se prolínal s architekturou zabezpečení, integruje se nativně s technologiemi Bitdefenderu, a prostřednictvím API s dalšími prvky zabezpečení.

Automatizuje proces výběru a odesílání souborů pro provedení karantény, a umožňuje autonomní reakci.

Běží jako virtuální zařízení, může být snadno upraven tak, aby podporoval rostoucí toky dat.


Vlastnosti a výhody


POHÁNĚNO AI, ANALÝZOU CHOVÁNÍ A HROZEB

Využívá umělou inteligenci, behaviorální analýzu a analýzu hrozeb k zajištění rychlé a přesné detekce. Nová generace sandbox řešení Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises, nabízí nejmodernější strojové učení, neuronové sítě a behaviorální analýzu zajišťující rychlou a přesnou reakci.

POSTAVENO A ZDOKONALENO IN-HOUSE

Instead of incorporating third-party technologies, which can become discontinued or outdated in time, Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises is built entirely on proprietary Bitdefender technologies and also leverages Bitdefender Advanced Threat Intelligence.

DETAILNÍ VIZUALIZACE & REPORTOVACÍ NÁSTROJE

Podrobné vizualizační a reportovací nástroje umožňují nahlédnout do pokročilých hrozeb. Díky umělé inteligenci, behaviorální analytice a analýze hrozeb zajišťuje rychlou a přesnou detekci. Řešení Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises nabízí nejmodernější strojové učení, neuronové sítě a behaviorální analýzu zajišťují rychlé a přesné zachycení hrozeb.

ROZŠÍŘENÁ PODPORA SOUBORU

Rozšířená podpora souborů (aplikace, dokumenty, archivy, e-maily a skripty) na pokrytí příslušných útočných vektorů, Bitdefender rozšiřuje rozsah souborů podporovaných karanténou, aby bylo řešení efektivní proti široké škále útočných vektorů, včetně škodlivých aplikací, dokumentů, archivů, e-mailů a skriptů.

VERTIKÁLNÍ A HORIZONTÁLNÍ ŠKÁLOVATELNOST

Pro přizpůsobení potřebám rostoucích datových toků nebo přísných požadavků na odezvu, lze Bitdefender Sandbox Analyzer snadno rozšířit. Prakticky neomezené škálovatelnosti lze dosáhnout zvýšením počtu instancí karantény, při zachování centralizované správy celé sítě karantény pod jedinou konzolou (GravityZone).

INTEGRACE S BEZPEČNOSTNÍ ARCHITEKTUROU V MÍSTĚ

Místní karanténa se přirozeně integruje s GravityZone a prostřednictvím API zajišťuje širokou integraci s bezpečnostními řešeními třetích stran. Integrace do bezpečnostní architektury nejen automatizuje odesílání souboru, ale také umožňuje autonomní reakci v případě zjištění hrozeb.

AUTOMATICKÝ VÝBĚR OBSAHU A PŘEDÁVÁNÍ SOUBORŮ

Řešení zahrnuje mechanismus, který vybírá podezřelé soubory a eliminuje zbytečné skenování, což zajišťuje, že k analýze jsou předloženy pouze neznámé relevantní soubory. Automatické odesílání souborů je umožněno vestavěnými síťovými senzory, ale také integrací s Gravityzone: automatické odesílání od koncového agenta nebo z centrální karantény.

CUSTOM VM IMAGE SUPPORT TO REPLICATE REAL-LIFE CONFIGURATIONS

Vlastní podpora VM image umožňuje správcům replikovat konfigurace v reálném životě v instancích karantény. Podpora golden image umožňuje správcům emulovat různé konfigurace v instancích karantény, od výroby až po výkonné konfigurace golden image, což zajišťuje, že každý útok, který se může projevit na vašich konkrétních konfiguracích nebo aplikacích, bude detekován v předstihu.

Chcete vědět víc? STÁHNOUT DATASHEET


Architektura


Odoo CMS - a big picture

A Small Subtitle

Choose a vibrant image and write an inspiring paragraph about it. It does not have to be long, but it should reinforce your image.

Contact us »

Sandbox Analyzer On-Premises Datasheet

Odoo CMS- Sample image floating


BITDEFENDER SANDBOX ANALYZER ON-PREMISES
DATASHEET

Jsme tu pro vás

Jsme tu pro vás, ať už na telefonu, na našich webových stránkách nebo na emailu, náš tým podpory je zde proto, aby Vám pomohl s instalací a jakýmkoli jinými otázkami, které byste mohli mít.