Bitdefender Business

Zabezpečení pro malé a střední podniky

S nástupem malwaru v digitálním světě mohou být malé a střední firmy snadnými cíli pro hackery. Studie ukazují, že nejméně 50% malých a středních podniků se stalo obětí kybernetíckých útoků.

Ale díky správné ochraně mohou i malé firmy zůstat chráněny před všemi druhy útoků, od ransomwaru až po pokročilé hrozby.

Bitdefender chrání všechny věci, které drží vaši firmu: pracovní stanice, servery, poštovní schránky a mobilní zařízení. Je neuvěřitelně jednoduchý na instalaci a nezatěžuje vaše zdroje.


BITDEFENDER, ŘEŠENÍ PRO MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKY

Bitdefender využívá několika technologií a vrstev, které chrání vaše podnikání:


Nejlepší ochrana, nejlepší výkon

Pomocí pokročilých behaviorálních technologií dokáže Bitdefender nejlépe odhalit hrozby v nezávislých testech. Demonstrovaný GravityZone s přední ochranou a výkonem vám pomohou minimalizovat rizika narušení bezpečnosti, která by mohla mít vliv na vaše podnikání nebo zpomalit systémy zaměstnanců.Rychlé, řízené nasazení a správa zabezpečení

Můžete použít konzolu pro správu hostovanou v cloudu nebo si ji nasadit ve svém prostředí. Díky virtuální applianci založené na zabezpečeném Linuxu je konzola GravityZone on-premise nakonfigurována a připravena k použití za méně než 30 minut. Bitdefender Agent automaticky detekuje a odstraní předchozí AV řešení před instalací.


Jednotná správa pro všechna vaše zařízení

Použijte jednotnou jednu konzoli pro správu optimalizované ochrany pro desktopy i servery, virtuální i fyzické stroje, mobily a e-mail.


 

Firemní řešení