GRAVITYZONE ULTRA

Špičková pokročilá ochrana, detekce, reakce a analýza rizik navržená k řešení

celého životního cyklu hrozeb.

 
 

GravityZone Ultra Suite s funkcí GravityZone XDR


Mnohovrstvá ochrana koncových bodů nové generace nyní s EDR.

Jednoduchý, vysoce přesný EDR systém je nyní integrovaný do naší komplexní platformy pro ochranu koncových bodů.

GravityZone XDR exceluje tam kde jsou běžné EDR produky příliš komplexní a zbytečné, chrání, detekuje a odpovídá na útoky které tradičnímu antimalwaru uniknou. Jedno řešení sníží plochu útoku s ovládáním a zabezpečením zastaví malware před spuštěním.

Nové funkce nahrávání dat a analýzy hrozeb s automatickou detekcí dovolují jednoduše zjistit a sjednat nápravu.

 

 

Jednotná prevence koncových bodů, detekce, reakce a analýza rizik pro každou organizaci

Na rozdíl od jiných řešení zabezpečení koncových bodů, jejichž špatná prevence je činí hlučnými a složitými, Bitdefender vyvinul přes 30 vrstev ochrany pro všechny vaše koncové body a nabízí nejúčinnější ochranu na světě, integrovanou s nízkými režijními náklady EDR a analýzou Endpoint Risk Analytics (ERA) v jediném agentovi a architektuře jediné konzole. Začleněním pokročilé ochrany, analýzy rizik a inovací do našeho portfolia koncových bodů, pomáháme minimalizovat plochu útoku koncových bodů, což útočníkům ztěžuje pronikání.

S GravityZone Ultra můžete snížit počet dodavatelů a zároveň tmenšit čas potřebný k reakci na hrozby prostřednictvím integrovaného zásobníku zabezpečení.

Odoo text and image block
Odoo - Sample 1 for three columns

Nejúčinnější ochrana koncových bodů 
na světě


Nejlepší zásobník pro prevenci hrozeb na světě využívá 30 vrstev strojového učení a dalších pokročilých schopností k zajištění prevence během životního cyklu hrozby, od prvního kontaktu, zneužití, jejího trvání a škodlivé činnosti.
 
Behaviorální anomálie sleduje aktivní aplikace a procesy po celý jejich životní cyklus a zaznamenává chování specifické pro malware na základě akcí a kontextu.
 
Sjednoceno s technologiemi EDR, Risk Analytics a Hardening v jediném agentovi, jediné konzoli.

Odoo - Sample 1 for three columns

Nízká režie detekce a reakce


GravityZone Ultra vyniká tam, kde jsou samostatné EDR produkty příliš složité a hlučné. Vyniká prevencí, detekcí a reakcí na útoky, které se vyhýbají tradičnímu anti-malwaru, a zároveň rozšiřují ochranu koncových bodů před a po ohrožení viditelnosti, analýze kořenových příčin pomocí nástrojů pro vyšetřování, vyhledávání a odstraňování hrozeb. Vše s nejnižšími náklady na trhu.
 

Odoo - Sample 1 for three columns

Vytvrzování  systému na základě analýzy rizik

Nástroj analýzy rizik Bitdefenderu vám umožňuje průběžně vyhodnocovat, upřednostňovat a ztěžovat nesprávné konfigurace a nastavení zabezpečení koncových bodů pomocí snadno srozumitelného seznamu priorit. Zjednodušením a automatizací bezpečnostních operací, a neustálým snižováním útočné plochy, je dosaženo nejvyšší úrovně ochrany s nejnižšími náklady.
 


Vlastnosti a výhody

Nízká režije vyšetřování a reakce na incidenty

Rychlé výstrahy a třídění incidentů, využívající časovou osu útoku a výstup z karantény, umožňuje týmům rychle reagovat a zastavit probíhající útoky (reakce jedním kliknutím).

Integrovaná analýza rizik koncových bodů

Průběžně analyzujte rizika pomocí stovek faktorů, abyste odhalili a stanovili priority konfiguračních rizik pro všechny vaše koncové body a umožnili automatickou akci.

Vrstvená obrana

Technologie bez signatur, včetně pokročilého učení na lokálních a cloudových strojích, technologie analýzy chování, integrovaného sanboxu fungují jako vysoce účinná vrstvená ochrana před sofistikovanými hrozbami.

Forenzní vyšetřování od začátku do konce

Viditelnost útoku před a po ohrožení umožňuje analytikům provádět analýzu hlavních příčin blokovaných útoků i probíhajících podezřelých aktivit.

Moderní prevence příští generace a detekce s automatickou nápravou

Nejlepší detekční schopnosti na světě a funkce detekce chování při spuštění zabraňují a zastavují provádění pokročilých hrozeb na podnikové infrastruktuře. Jakmile je detekována aktivní hrozba, nastartuje  se automatická reakce pro blokování dalšího poškození.

Pokročilé možnosti prevence

Díky pokročilým možnostem prevence, jako je PowerShell Defence, Exploit Defence a Anomaly Detection, GravityZone Ultra blokuje moderní útoky dříve v řetězci útoků, při předběžném provedení, a poskytuje neprůstřelné zabezpečení vaší organizace. Vylepšení EDR, jako je například Anomaly Detection, pomáhá zpomalit útočníky, kteří vědí, jak rozvrátit váš systém, a detekovat a blokovat neobvyklé chování na základě pravděpodobnosti škodlivosti.

Obrana proti síťovému útoku  NEW

Bitdefeder Network Attack Defense, nová bezpečnostní vrstva koncového bodu navržená k detekci a prevenci pokusů o útok, které využívají zranitelnosti sítě. Blokuje několik útoků založených na síťových proudech dříve, než dojde k jejich spuštění (např. Brute Force, Password Stealers nebo Lateral Movement). Network Attack Defense také generuje incidenty EDR a je důležitým zdrojem informací pro korelaci incidentů EDR.

Rozhraní API pro různé platformy a integrace třetích stran 

Zahrnuje všechny podnikové koncové body, běží na systémech Windows, Linux nebo Mac ve fyzických, virtualizovaných nebo cloudových infrastrukturách, a zajišťuje konzistentní zabezpečení v celé infrastruktuře. Podporuje integraci s již existujícími nástroji pro bezpečnostní operace (včetně Splunk) a optimalizovanými pro technologie datových center, včetně všech hlavních hypervizorů..

Chcete se dozvědět více?

Získejte podrobnosti o všech funkcích.

Analýza rizik koncového bodu GravityZone

 

Odoo CMS - a big picture

   EDR pracovní postup a vizualizace

  • Pokročilá detekce a reakce přesně ukazují, jak potenciální hrozba funguje a její kontext ve vašem prostředí.

  • Techniky útoku MITRE a indikátory ohrožení poskytují až minutový náhled na pojmenované hrozby a další malware, které mohou být zapojeny.

  • Snadno srozumitelní vizuální průvodci zvýrazňují kritické cesty útoku a snižují zátěž zaměstnanců IT.

  • Integrovaná doporučení odezvy naznačují kroky k nápravě nebo zmenšení rozsahu útoku.

Odoo text and image block

Bitdefender navrstvil platformu ochrany koncových bodů nové generace

Používá adaptivní vrstvenou architekturu, která zahrnuje ovládání koncových bodů, prevenci, detekci, nápravu a viditelnost.


Odoo CMS - a big picture

 

Odoo CMS - a big picture

Pokročilá koncová technologie Bitdefenderu je integrována do sad navržených s ohledem na vás. 

 

Odoo CMS - a big picture

Více než 30 ochranných vrstev zahrnutých ve všech sadách: 

Advanced Threat Cleanup, Centralized Protection for Virtual Environments, Device Control, Web Threat Protection, Firewall, Exchange Malware Protection, Application Whitelisting (on premise only), Application Blacklisting, Mobile Device Management (on premise only).

Další možnosti:

  • Full disc encryption

  • Patch management Managed

  • Endpoint Detection and Response

  • Hypervisor security

Zdroje informací

GravityZone Ultra

Recenze produktu GravityZone Ultra od SC Media 
 

„The Government Employees Health Association je jedním z největších poskytovatelů zdravotního a zubního pojištění a pojišťuje stovky tisíc zaměstnanců federální vlády ve Spojených státech. Bitdefender GravityZone Elite chrání 1900 virtuálních a fyzických serverů, pracovních stanic a virtuálních stolních počítačů napříč dvěma datovými centry."
Další vrstvy ochrany a služby


  GRAVITYZONE EMAIL SECURITY

S aplikací GravityZone Email Security vaše organizace těží z kompletní ochrany podnikových e-mailů, která jde nad rámec malwaru a dalších tradičních hrozeb, jako je spam, malware, rozsáhlé phishingové útoky a škodlivé adresy URL.
Zastaví také moderní, cílené a sofistikované e-mailové hrozby včetně Business Email Compromise (BEC) a CEO Fraud.

Stáhnout datasheet  


  FULL DISK ENCRYPTION

GravityZone FDE chrání data pevného disku koncového bodu využitím šifrovacích mechanismů poskytovaných systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault). Využívá šifrování nativního zařízení k zajištění plné kompatibility a maximalizovaného výkonu. GZ FDE je integrován do konzole a agenta GravityZone, bez dalšího agenta pro nasazení nebo instalaci serveru pro správu klíčů. Použití stávající infrastruktury zabezpečení koncových bodů pro správu úplného šifrování disků umožňuje plně centralizované nasazení s minimálním administrativním úsilím.

Stáhnout datasheet    MANAGED ENDPOINT DETECTION AND RESPONSE

Bitdefender GravityZone MEDR je řízená služba pro sledování hrozeb odpovědná za detekci narušení a škodlivých aktivit, které by jinak mohly zůstat nezjištěny. S podporou elitního týmu bezpečnostních expertů z Bitdefender Labs doplňuje schopnost GravityZone Ultra EDR monitorovat prostředí 24/7 na skrytý a destruktivní malware, upozorňovat zákazníky a podle potřeby doporučovat opatření.

Stáhnout datasheet    PATCH MANAGEMENT

Neaktualizované systémy organizací jsou náchylné k incidentům, napadení malwarem a narušení dat. Udržujte svůj operační systém a aplikace aktuální po celé základně instalací systému Windows - pracovní stanice, fyzické servery a virtuální servery pomocí správy oprav GravityZone Patch Management.

Stáhnout datasheet  SPECIFIKACE / POŽADAVKY NA SYSTÉM

GravityZone Ultra je k dispozici s cloudovou konzolí. Chrání stolní počítače, notebooky, servery (fyzické i virtuální)

 a poštovní schránky. Servery by měly tvořit méně než 35% všech jednotek.

Windows Desktop

Windows 10 October 2018 Update (version 1809), Windows 10 April 2018 Update (version 1803), Windows 10 Fall Creators Update (version 1709), Windows 10 Creators Update (version 1703), Windows 10 Anniversary Update (version 1607), Windows 10 November Update (version 1511), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7


Windows Tablet and Embedded

Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7


Windows Server

Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2  

macOS

macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13.x), macOS Sierra (10.12.x), OS X El Capitan (10.11.x), OS X Yosemite (10.10.5), OS X Mavericks (10.9.5)

Linux

Ubuntu 14.04 LTS or higher, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 or higher, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP3 or higher, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 or higher, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 or higher, Amazon Linux AMI 2016.09 or higher
Poznámka: Jsou podporovány konkrétní verze jádra. Podrobnosti naleznete v dokumentaci k produktu.

(který zahrnuje moduly HyperDetect a Sandbox Analyzer) je k dispozici na:  


Windows Desktop 

Windows 10 October 2018 Update (version 1809), Windows 10 April 2018 Update (version 1803), Windows 10 Fall Creators Update (version 1709), Windows 10 Creators Update (version 1703), Windows 10 Anniversary Update (version 1607), Windows 10 November Update (version 1511), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7


Windows Tablet and Embedded 

Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server
Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Linux 
Ubuntu 14.04 LTS or higher, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 or higher, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 or higher, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 or higher, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 or higher, Amazon Linux AMI 2016.09 or higher

Poznámka 1: Jsou podporovány specifické verze jádra. Podrobnosti naleznete v dokumentaci k produktu.
Poznámka 2: Modul Sandbox Analyzer není k dispozici v koncových bodech systému Linux..

 

- Exchange Server 2016, 2013, 2010 
- Physical and virtual servers 
- Roles: Edge, Hub and Mailbox 
- Protocols: SMTP, MAPI, Exchange ActiveSync

 

Minimum : 2.4 GHz single-core CPU
Recommended: 1.86 GHz or faster Intel Xeon multi-core CPU

Memory:

Minimum free RAM: 512 MB
Recommended free RAM: 1 GB
HDD space: 1.5 GB of free hard-disk space

   Jsme tu pro Vás

Ať už telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho

portálu Technické podpory Bitdefender. Specializovaný tým je připraven pomoct vám s instalací,  řešením problémů i  technickými dotazy.