GRAVITYZONE ADVANCED
BUSINESS SECURITY

Komplexní zabezpečení pro všechny typy infrastruktur

Adaptivní zabezpečení s integrovaným řízením rizik

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security nabízí komplexní ochranu fyzických a virtuálních stolních počítačů a serverů, plus mobilních zařízení, a zabezpečení a antispam pro poštovní schránky Exchange - vše spravováno z jediné konzole. Infekce malwaru a zpomalení systému se stane minulostí díky oceňovanému řešení s hodnocením #1 pro ochranu a výkon v nezávislých testech.

Chraňte před všemi hrozbami a vektory útoků s osvědčeným strojovým učením, analýzou chování, pokročilým anti-exploitem, nepřetržitým sledováním běžících procesů a schopnostmi hodnocení rizik.

Odoo text and image block
Odoo - Sample 1 for three columns

Nejlepší ochrana, nejlepší výkonNejlépe hodnocený antimalware, anti-ransomware, anti-exploit a antispamové technologie.
Bitdefender využívá neustálé inovace k zachycení všeho od každodenního malwaru po pokročilé útoky a vlny ransomware, které ostatním řešením chybějí, a zároveň má nejmenší možný dopad na výkon systému. Bitdefender je jediným řešením, které dosud získalo všechna ocenění VBSpam.

Odoo - Sample 1 for three columns

Zjednodušené nasazení a správa zabezpečení


GravityZone Advanced Business Security poskytuje komplexní ochranu a správu. To pomáhá moderním IT prostředím zaměřit všechny útočné vektory a zároveň eliminovat režii správy více řešení. Organizace mohou používat konzoli pro správu hostovanou v cloudu nebo ji nasadit lokálně. Konzole Bitdefender, založená na virtuálních zařízeních, je nakonfigurována a připravena k použití za méně než 30 minut. Endpoint Risk Analytics odhaluje rizikové oblasti na řídicím panelu zabezpečení a pomáhá správcům upřednostňovat stávající hrozby a reagovat rychle.

Odoo - Sample 1 for three columns

Inteligentní skenování a minimalizovaná spotřeba zdrojů


Bitdefender umožňuje spustit až o 30% více více virtuálních strojů než tradiční řešení. Na rozdíl od řešení, která se spoléhají na ovladač VMware vShield, Bitdefender pokrývá jakékoli virtuální prostředí a poskytuje funkce vyrovnávání zátěže, jakož i skenování paměti a procesů..
 


Vlastnosti a výhody

Obrana proti síťovému útoku  NEW

Získejte novou úroveň ochrany před útoky, jejichž cílem je získat přístup do systému využíváním síťových zranitelností. Rozšiřte chráněné oblasti o zabezpečení založené na síti, které blokuje hrozby, jako jsou útoky Brute Force, Password Stealers a Network Exploits.

Obrana proti bez souborovým útokům  NEW

V posledních letech narůstá počet sofistikovaných hrozeb, jako jsou bez souborové útoky a útoky založené na skriptech. Nová obrana Script Attack Defense chrání vaši infrastrukturu před útoky na legitimní nástroje, jako jsou powerhell nebo útoky z příkazové řádky, dříve než mohou být spuštěny.

Více vrstev zabezpečení pro koncové body

Antivirus a antimalware s monitorováním chování, ochranou před zero-day hrozbami, kontrolou aplikací, firewallem, kontrolou zařízení a kontrolou obsahu s anti-phishingem a anti-spamem pro poštovní servery Exchange.

Technologie č.1 v podnikové bezpečnosti

GravityZone Advanced Business Security získal řadu ocenění ze strany průmyslu a nezávislých testerů. Podívejte se na všechna ocenění.

Jedna konzole na všechno

Využijte snadnou centralizovanou správu, snadné nasazení a vynucení bezpečnostních politik na jakýkoli typ a počet koncových bodů na jakémkoli místě.

Univerzální pokrytí v jednom produktu

Všechny koncové body jsou chráněny - fyzické, virtuální a cloudové - bez ohledu na to, jestli jde o pracovní stanici, server, mobilní telefony nebo OS Windows, Linux, Mac. Jste chráněni!

Ochrana integrována s analýzou Endpoint Risk Analytics

Efektivní identifikace, hodnocení a náprava nedostatků koncových bodů je klíčová pro spuštění zdravého bezpečnostního programu a snížení organizačního rizika. Endpoint Risk Analytics je infrastruktura, která snižuje expozici a vytvrzuje povrchovou plochu koncového bodu tím, že objevuje a upřednostňuje rizikové nesprávné konfigurace OS a softwaru. Správci mohou nyní pomocí tohoto nového rozhraní řešit chyby zabezpečení.

Chcete se dozvědět více?

Získejte podrobnosti o všech funkcích.

Bitdefender navrstvil platformu ochrany koncových bodů nové generace

Používá adaptivní vrstvenou architekturu, která zahrnuje ovládání koncových bodů, prevenci, detekci, nápravu a viditelnost.

 

Odoo CMS - a big picture

Vynikající bezpečnostní produkt 2018

Vítěz roční ceny AV-Comparatives za vynikající výsledky, včetně ochrany v reálném světě, výkonu, odstranění škodlivého softwaru a nízkou úroveň falešných poplachů.

Odoo text and image block

Pokročilá koncová technologie Bitdefenderu je integrována do sad navržených s ohledem na vás. 

 

Odoo CMS - a big picture

Více než 30 ochranných vrstev zahrnutých ve všech sadách: 

Advanced Threat Cleanup, Centralized Protection for Virtual Environments, Device Control, Web Threat Protection, Firewall, Exchange Malware Protection, Application Whitelisting (pouze on-premise), Application Blacklisting, Mobile Device Management (pouze on-premise).

Další možnosti:

  • Full disc encryption

  • Patch management Managed

  • Endpoint Detection and Response

  • Hypervisor security

Zdroje informací

AV-COMPARATIVES - BUSINESS PRODUCT AWARD 2017

V rámci certifikace podnikových bezpečnostních produktů provedla společnost AV Comparatives test ochrany v reálném světě pomocí vlastního Real-World Testing Framework. Aby bylo možné získat ocenění Approved Business Product Award, musí revidované obchodní produkty dosáhnout alespoň 90% míry ochrany, a to bez falešně pozitivních výsledků v souvislosti s podnikovým softwarem. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security získal spolu s cenou Approved Business Product Award opět velmi vysoký celkový standard.

STROJOVÉ UČENÍ - technický přehled

Bitdefender GravityZone Endpoint Security Platform chrání vaše koncové body před celou řadou sofistikovaných kybernetických útoků s vysokou účinností, nízkým dopadem na koncového uživatele a nízkou administrativní režií.

PROCESS INSPECTOR - technický přehled

Bitdefender GravityZone Endpoint Security Platform chrání vaše koncové body před celou řadou sofistikovaných kybernetických útoků s vysokou účinností, nízkým dopadem na koncového uživatele a nízkou administrativní režií. Každá vrstva je navržena tak, aby zastavila konkrétní typy hrozeb, nástrojů nebo technik, které pokrývají více fází útoků.

MEMORY PROTECTION - technický přehled

V současném prostředí kybernetické bezpečnosti tvůrci hrozeb neustále zkoumají a mění taktiku, takže společnosti jsou náchylné k incidentům a vytváření ohnisek malwaru, narušení dat a narušení podnikání. Vrstva ochrany paměti Bitdefender je součástí platformy GravityZone Endpoint Security. Poskytuje ochranu proti známým i neznámým zneužitím zaměřeným na zranitelnosti prohlížeče a aplikací ve fázi spuštění.


Další vrstvy ochrany a služby


  GRAVITYZONE EMAIL SECURITY FOR OFFICE 365

S aplikací GravityZone Email Security vaše organizace těží z kompletní ochrany podnikových e-mailů, která jde nad rámec malwaru a dalších tradičních hrozeb, jako je spam, malware, rozsáhlé phishingové útoky a škodlivé adresy URL.
Zastaví také moderní, cílené a sofistikované e-mailové hrozby včetně Business Email Compromise (BEC) a CEO Fraud.

Stáhnout datasheet...  


  FULL DISK ENCRYPTION

GravityZone FDE chrání data pevného disku koncového bodu využitím šifrovacích mechanismů poskytovaných systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault). Využívá šifrování nativního zařízení k zajištění plné kompatibility a maximalizovaného výkonu. GZ FDE je integrován do konzole a agenta GravityZone, bez dalšího agenta pro nasazení nebo instalaci serveru pro správu klíčů. Použití stávající infrastruktury zabezpečení koncových bodů pro správu úplného šifrování disků umožňuje plně centralizované nasazení s minimálním administrativním úsilím.

Stáhnout datasheet  


  PATCH MANAGEMENT

Neaktualizované systémy organizací jsou náchylné k incidentům, napadení malwarem a narušení dat. Udržujte svůj operační systém a aplikace aktuální po celé základně instalací systému Windows - pracovní stanice, fyzické servery a virtuální servery pomocí správy oprav GravityZone Patch Management.

Stáhnout datasheet  SPECIFIKACE / POŽADAVKY NA SYSTÉM

GravityZone Advanced Business Security je k dispozici jak s cloudem, tak ve verzi on-premise. Chrání pracovní stanice, servery, e-maily a mobilní zařízení (fyzické nebo virtuální počítače). Servery by měly tvořit méně než 35% všech jednotek.

Počet chráněných emailových schránek může být až 150% z počtu koncových bodů zahrnutých v licenci.

   Jsme tu pro Vás

Ať už telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho

portálu Technické podpory Bitdefender. Specializovaný tým je připraven pomoct vám s instalací,  řešením problémů i  technickými dotazy.