10 Kč za každou prodanou licenci na charitu

Za každou zakoupenou licenci bezpečnostního řešení Bitdefender na eshopech www.Alza.cz nebo shop.Bitdef.cz, věnuje společnost IS4security s.r.o., Country Partner Bitdefender pro Českou republiku a Slovensko, 10 Kč na činnost Spolku řemesla, který svou činností podporuje matky samoživitelky, důchodce nebo postižené v cestě za svými sny.


Začátek akce:  10.1.2020
Konec akce: 31.3.2020

 

Spolek řemesla, IČ: 22755195, sídlo Travná 1292, Kyje, 198 00 Praha

Spolek řemesla, který provozuje charitativní obchod Ruční práce pomáhají. Z výtěžku obchodu, ale také z darů, financuje spolek svou charitativní činnost a podporuje např. matky samoživitelky, důchodce nebo postižené. Více o jejich aktivitách najdete na http://rucni-prace-pomahaji.cz/category/pomahame/.

Odoo image and text block

Alza.cz

Alza je největší internetový obchodník, uznávaný  lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v Česku a na Slovensku. Aktivity se od roku 2014 rozšířily do dalších zemí  EU. 

Odoo image and text block

Bitdefender

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích.

Již od roku 2001 získávají inovace Bitdefenderu pravidelná ocenění svých bezpečnostních produktů, které chrání domácnosti, firmy a jejich zařízení, sítě a cloudové služby.

Produkty Bitdefender se používají ve více než 38% světových bezpečnostních řešeních.

Kvalitu bezpečnostního řešení Bitdefender uznávají prodejci, firmy i koncoví zákazníci, a i proto je Bitdefender společností, které můžete věřit a na kterou se můžete spolehnout.