Bitdefender nabízí bezplatnou pomoc nemocnicím

BITDEFENDER NABÍZÍ BEZPLATNOU POMOC NEMOCNICÍM


V souvislosti s útoky, zneužívajícími situaci s COVID-19 k útoku na zdravotnické organizace, se Bitdefender ČR/SK rozhodl bezplatně pomoci napadeným institucím a zdravotnickým zařízením v ČR a na Slovensku. Tato zařízení tak budou mít možnost získat vyšší zabezpečení pokročilé ochrany proti cíleným útokům pomocí jednoduše nasaditelného EDR, Sandboxu a Hyperdetect vrstvy.

Odoo CMS- Sample image floating

„Evidujeme cílené útoky na zdravotnická zařízení v souvislosti s virem COVID-19, kdy se útočníci snaží využít chaosu a útočí pomocí phishingových útoků. Abychom usnadnili nasazení pokročilých řešení právě v exponovaném sektoru zdravotnictví, rozhodli jsme se poskytnout na půl roku bezplatnou licenci nejvyšších verzí ochranyBitdefender GravityZone Ultra a Bitdefender GravityZone Elite, a to včetně bezplatného nasazení a podpory. Nabídka se týká všech nemocnic a zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, která o to požádají.“


BITDEFENDER VARUJE PŘED AKTUÁLNÍMI ÚTOKY, JAKO NAPŘÍKLAD NOVÝMI VARIANTAMI  DEFRAY, DOPPELPAYMER, BITPAYMER A JINÝMI ÚTOKY

Tyto útoky vyžadují vyšší ochranu s pokročilými funkcemi Bitdefender GravityZone Elite, obsahující například technologii HYPERDETECT analýzy, která využívá k odvrácení cílených útoků 75 000 modelů strojového učení.

Zdravotnická zařízení mohou získat přehled nad tím, odkud útok přišel, díky pokročilé vizualizaci probíhajícího útoku, a jednoduše mohou izolovat napadené stroje s podporou lehce spravovatelného EDR ve verzi Bitdefender GravityZone Ultra.

Akce platí pouze pro nové zákazníky z oblasti zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, a to včetně bezplatné konzultace a podpory při nasazení.
Akce se naopak nevztahuje na addony, jako například Patch Management.

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

 

Bitdefender ČR/SK
Provozní doba: Po - Pá (09:00 - 17:00)
tel.: +420 245 501 800
email: info@bitdef.cz
web: www.bitdefender.cz
Technická podpora 
Provozní doba: Po - Pá (09:00 - 17:00) 
tel.: +420 245 501 801 
email: helpdesk@bitdef.cz 
web: support.bitdef.cz

 

Bezplatná eskalační linka pouze pro případ napadení nemocnice: +420 778 417 712  JAK ZÍSKAT LICENCE ZDARMA

Vyplňte jednoduchý formulář a pošlete nám ho na email info@bitdef.cz. Spojíme se s Vámi a probereme další postup, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.

Stáhnout formulář

BEZPLATNÝ WEBINÁŘ PRO PRACOVNÍKY IT VE ZDRAVOTNICTVÍ


Datum konání : Čtvrtek, 2.4. 2020
Čas : 10:00 - 10:45

Obsah webináře:

  • Krátký přehled, co jsou to pokročilé hrozby využívající 0-day zranitelností.
  • Proč je Bitdefender tak účinný v odhalování i neznámých hrozeb?
  • Vysvětlení rozdílu mezi Bitdefender GravityZone Elite a Bitdefender GravityZone Ultra.
  • Co všechno obsahuje nabídka pomoci od Bitdefender ČR/SK pro nemocniční zařízení?