Chráníme vaše děti
i vás na internetu    

Bitdefender nabízí kompletní ochranu pro mobilní telefony, tablety i počítače s operačními systémy Windows, macOS, iOS a Android

Odoo image and text block

Bitdefender Family Pack 2020

Chrání soukromí celé vaší rodiny před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Jako rodiče jistě oceníte rodičovskou kontrolu pro bezpečí vašich dětí, ať už jsou na PC, MACu nebo mobilním telefonu.

Licence ochrání až 15 zařízení!

Se slevovým kódem b2s2019 nyní za bezkonkurenčních 1007 Kč
 

Ochrana pro celou rodinu

S poradcem pro rodiče můžete diskrétně dohlížet na online aktivity svých dětí, abyste je udrželi v bezpečí.

Odfiltrujte nevhodný obsah a kontrolujte čas, který děti stráví u počítače.

Jednoduše se přihlaste na svůj účet Bitdefender Central odkudkoli a udržujte si přehled o aktivitách svých dětí.


Lokalizuje zařízení vašeho dítěte

 

Ochrání děti před nevhodným obsahem


Kontroluje dobu u počítače/mobilu

Co všechno bitdefender umí

Odoo - Sample 1 for three columns

Ochrana

Kompletní ochrana dat
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.


Ransomware ochrana
Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Výkonný anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.


Cílová detekce podvodů
Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.


Bezpečné prohlížení
Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.


Záchranný mód
Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.


Bitdefender Autopilot
Je to čistá svoboda: stačí zapnout Autopilot a spustí se veškerá vaše kybernetická bezpečnost sama o sobě, bezproblémová. Bez vyskakovacích oken, dialogových oken nebo stovek možností procházení se budete moci soustředit na svou práci a na zábavu.

Odoo - Sample 2 for three columns

Výkon

Bitdefender autopilot
Po zapnutí se automaticky spustí celá počítačová bezpečnost. Vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás požádala o vstup pomocí nucených vyskakovacích oken a dialogových oken. Netřeba nic nastavovat, nic konfigurovat.


Bitdefender photon
Tato inovativní exkluzivní technologie pomáhá přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby šetřil výpočetní prostředky a zlepšil rychlost a výkon.


Globální ochranná síť
Většina intenzivního skenování probíhá v cloudu, takže na vaše místní zdroje je prakticky nulový dopad. To znamená, že rychlost a výkon systému zůstávají nedotčeny. A vaše soubory zůstávají zcela soukromé. Neskenujeme skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládáme ani neuložíme do cloudu.


Hry, filmy a práce
Bitdefender detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás neobtěžuje zbytečnými požadavky. Tímto způsobem se můžete zaměřit na to, co je důležité. V závislosti na tom, co jste si vybrali v počítači, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, nastaví vizuální nastavení a pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí, aby vám umožnilo využívat zařízení na maximum.

 Mód baterie
Tato užitečná inteligentní funkce šetří životnost baterií pro notebooky a tablety tím, že dočasně upraví nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému nebo připojení Bluetooth.


Rychlá riziková kontrola
Prohlédněte si bezpečnostní otvory a chyby zabezpečení jedním kliknutím. Bitdefender zkontroluje, zda je váš počítač zastaralý a zranitelný, chybějí bezpečnostní záplaty systému Windows a potenciálně nebezpečné systémové nastavení a označí nejlepší opravu.

Odoo - Sample 3 for three columns

Soukromí

Bezstarostně a rychle online
Banku a nákupy spravujte z jedinečného vyhrazeného prohlížeče, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě v fakturačních polích.


Rodičovský poradce
S poradcem pro rodiče můžete diskrétně dohlížet na online aktivity svých dětí, abyste je udrželi v bezpečí. Odfiltrujte nevhodný obsah a kontrolujte čas online pro každý účet dítěte. Jednoduše se přihlaste na svůj účet Bitdefender Central odkudkoli a udržujte si své místo nebo aktivity svých dětí.


Ochrana soukromí brány firewall
S Bitdefender získáte silnou vrstvu síťové ochrany, takže vaše osobní informace zůstávají v bezpečí před hackery a odposlechem.


Ochrana sociálních sítí
Zůstaňte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím Facebooku, Twitteru, Pinterestu nebo jiných sociálních sítí.


Správce hesel
Uložte hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data do bezpečného trezoru pro snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online a dokonce doporučit bezpečná hesla.


Skartovačka
Tento nástroj použijte, chcete-li soubor zcela vymazat a nezanechat žádné stopy, které vůbec existovaly v počítači.

JEDEN PRODUKT

                                              který pokrývá všechny vaše bezpečnostní potřeby

S Bitdefender Family Pack 2020 získáte ochranu pro Windows, Mac OS, iOS a Android za bezkonkurenční cenu.

Odoo CMS - a big picture