Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS


ZAŘÍZENÍ  


Nejlepší antivirová ochrana na počítačích s Windows


Vyberte si lehký antivirový program, který nabízí základní ochranu vašeho počítače se systémem Windows.


Máte již zakoupenou licenci?
  Přihlásit k účtu Central


"Vynikající produkt 2018"
AV-Comparatives, Únor 2019
Vždy 100% ochrana bez dopadu na výkon zařízení   

Chytrý antivirus

Ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru.

Bezpečné placení online

Vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí.

Ochrana soukromí

Zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti.

Ochrana prohlížení webu

Chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data.

Čistý výkon bez zpomalení zařízení

Optimalizujte výkon svého počítače nebo mobilu jedním kliknutím.


Bitdefender. Vyberte si, co používají odborníci.

Získáte nejinovativnější technologie, které předpovídají, předcházejí,
detekují a odstraňují i ​​nejnovější počítačové hrozby.

VÝHODY PRO VÁS


Brání všem hrozbám Windows
v proniknutí do počítače

Vícevrstvá ochrana Bitdefenderu chrání vás i vaši síť před všemi hrozbami, které cílí na operační systém Windows.
Odoo text and image block
Odoo text and image block


Výkon bez kompromisů

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2020 reaguje okamžitě a nekompromisně na malware, bez dopadů na výkon vašeho systému.


Snadná instalace a použit

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2020 má velmi intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní, které se snadno instaluje, konfiguruje a přizpůsobuje vašim potřebám.
Odoo text and image block
Odoo text and image block


Bezpečné online bankovnictví

Online bankovnictví i nakupování v eshopech z vyhrazeného prohlížeče, který chrání všechny vaše transakce, aby se zabránilo podvodům.


Rychlá, anonymní a bezpečná VPN

Denní přenos 200 MB dat chrání vaše bankovní údaje, hesla a soubory před hackery, když používáte veřejnou Wi-Fi síť.
Odoo text and image block
PŘEHLED VLASTNOSTÍ


Nejlepší antivirová ochrana pro Windows

Bitdefender Antivirus Plus 2020 představuje novou generaci kybernetické bezpečnosti, která získala ocenění „Vynikající produkt“ od AV-Comparatives. Chrání počítače se systémem Windows před všemi typy online hrozeb a zahrnuje nástroje ochrany osobních údajů, jako je Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay.

Odoo - Sample 1 for three columns

Ochrana


Kompletní ochrana dat
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.

Ransomware ochrana
Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Výkonný anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Cílová detekce podvodů
Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.

Bezpečné prohlížení
Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.

Záchranný mód
Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.

Bitdefender VPN
S bitdefender VPN si můžete přestat dělat starosti o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2020 zahrnuje až 200 MB denního šifrovaného přenosu pro vaše Windows, Android, macOS a iOS.

Odoo - Sample 2 for three columns

Výkon


Bitdefender Autopilot
Po zapnutí se automaticky spustí celá počítačová bezpečnost. Vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás požádala o vstup pomocí nucených vyskakovacích oken a dialogových oken. Netřeba nic nastavovat, nic konfigurovat.

Bitdefender Photon™
Tato inovativní exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby šetřil výpočetní prostředky a zlepšil rychlost a výkon.

Globální ochranná síť
Většina intenzivního skenování probíhá v cloudu, takže na vaše místní zdroje je prakticky nulový dopad. To znamená, že rychlost a výkon systému zůstávají nedotčeny. A vaše soubory zůstávají zcela soukromé. Neskenujeme skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládáme ani neuložíme do cloudu.

Hry, filmy a práce
Bitdefender detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás neobtěžuje zbytečnými požadavky. Tímto způsobem se můžete zaměřit na to, co je důležité. V závislosti na tom, co jste si vybrali v počítači, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, nastaví vizuální nastavení a pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí, aby vám umožnilo využívat zařízení na maximum.

Mód baterie
Tato užitečná inteligentní funkce šetří životnost baterií pro notebooky a tablety tím, že dočasně upraví nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému nebo připojení Bluetooth.

Odoo - Sample 3 for three columns

Soukromí


Bezstarostně a rychle online
Banku a nákupy spravujte z jedinečného vyhrazeného prohlížeče, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě v fakturačních polích.

Anti-Tracker
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Anti-tracker udržuje vaše data o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že načítá webové stránky rychleji.


Ochrana sociálních sítí
Zůstaňte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím Facebooku, Twitteru, Pinterestu nebo jiných sociálních sítí.

Správce hesel
Uložte hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data do bezpečného trezoru pro snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online a dokonce doporučit bezpečná hesla.

Skartovačka
Tento nástroj použijte, chcete-li soubor zcela vymazat a nezanechat žádné stopy, které vůbec existovaly v počítači.

Rychlá riziková kontrola
Prohlédněte si bezpečnostní otvory a chyby zabezpečení jedním kliknutím. Bitdefender zkontroluje, zda je váš počítač zastaralý a zranitelný, chybějí bezpečnostní záplaty systému Windows a potenciálně nebezpečné systémové nastavení a označí nejlepší opravu.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2020

Operační systém: Windows 7,  Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, a Windows 10
CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
Paměť (RAM): 2 GB
Dostupné volné místo na disku: 2.5 GB
Internet Explorer verze 10 nebo vyšší


Bitdefender Central

Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge


 Odoo CMS - a big picture