Odoo image and text block


Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS 2019

   Nejlepší antivirová ochrana pro Windows (7, 8, 10) 
   Větší soukromí s protekcí webkamery
   Vícevrstvá ochrana proti ransomware, aby vaše soubory byly v bezpečí
   Optimalizace rychlosti, výkonu a baterie


 
Komplexní podpora

Vyzkoušet 30 dní zdarma  
Vypršelo vám předplatné?

Prodlužte zde

Stávající zákazník?
     Přihlásit k účtu Central  

Nejlepší ochrana. Nejlepší výkon.

 

Nejlepší kybernetická ochrana na světě

Nevytahujeme se. Pouze citujeme co o nás uživatelé a experti říkají.

Vícevrstvá
Ransomware ochrana

Bitdefender Total Security 2019 poskytuje více vrstev ochrany proti ransomware. Používá detekci hrozeb v prevenci infekcí a chrání vaše nejdůležitější dokumenty před šifrováním ransomware. S Bitdefender Total Security 2019 si můžete přestat dělat starosti o ztrátu dat nebo peněz a začít se těšit ze života.

Ultimátní ochrana Windows

 Bitdefender Antivirus Plus 2019 obsahuje kompletní ochranu pro Windows

Ochrana

 • Kompletní ochrana dat

 • Pokročilá ochrana hrozby

 • Vícevrstvá ransomware ochrana

 • Anti - Phishing

 • Anti - Fraud 

 • Chráněné prohlížení

 • Záchranný režim

Výkonnost

 • Bitdefender Autopilot

 • Bitdefender Photon

 • Režim baterie

 • Integrace cloudu

 • Herní, filmový a pracovní režim

Soukromí

 •  Bezpečné internetové bankovnictví 

 • Skartovačka

 • Ochrana sociální sítě

 • Správce hesel

 • Posouzení zranitelnosti

Podívejte se dovnitř

Odoo - Sample 1 for three columns

Ochrana

Kompletní ochrana dat
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.


Ransomware ochrana
Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Výkonný anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.


Cílová detekce podvodů
Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.


Bezpečné prohlížení
Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.


Záchranný mód
Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.


Odoo - Sample 2 for three columns

Výkon

Bitdefender autopilot
Po zapnutí se automaticky spustí celá počítačová bezpečnost. Vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás požádala o vstup pomocí nucených vyskakovacích oken a dialogových oken. Netřeba nic nastavovat, nic konfigurovat.


Bitdefender photon
Tato inovativní exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Antivirus Plus 2019 přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby šetřil výpočetní prostředky a zlepšil rychlost a výkon.


Globální ochranná síť
Většina intenzivního skenování probíhá v cloudu, takže na vaše místní zdroje je prakticky nulový dopad. To znamená, že rychlost a výkon systému zůstávají nedotčeny. A vaše soubory zůstávají zcela soukromé. Neskenujeme skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládáme ani neuložíme do cloudu.


Hry, filmy a práce
Bitdefender Antivirus Plus 2019 detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás neobtěžuje zbytečnými požadavky. Tímto způsobem se můžete zaměřit na to, co je důležité. V závislosti na tom, co jste si vybrali v počítači, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, nastaví vizuální nastavení a pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí, aby vám umožnilo využívat zařízení na maximum.


 Mód baterie
 Tato užitečná inteligentní funkce šetří životnost baterií pro notebooky a tablety tím, že dočasně upraví nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému nebo připojení Bluetooth.

Odoo - Sample 3 for three columns

Soukromí

Bezstarostně a rychle online
Banku a nákupy spravujte z jedinečného vyhrazeného prohlížeče, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě v fakturačních polích.


Rodičovský poradce
S poradcem pro rodiče můžete diskrétně dohlížet na online aktivity svých dětí, abyste je udrželi v bezpečí. Odfiltrujte nevhodný obsah a kontrolujte čas online pro každý účet dítěte. Jednoduše se přihlaste na svůj účet Bitdefender Central odkudkoli a udržujte si své místo nebo aktivity svých dětí.


Ochrana soukromí brány firewall
S Bitdefender Total Security 2019 získáte silnou vrstvu síťové ochrany, takže vaše osobní informace zůstávají v bezpečí před hackery a odposlechem.


Ochrana sociálních sítí
Zůstaňte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím Facebooku, Twitteru, Pinterestu nebo jiných sociálních sítí.


Správce hesel
Uložte hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data do bezpečného trezoru pro snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online a dokonce doporučit bezpečná hesla.


Skartovačka
Tento nástroj použijte, chcete-li soubor zcela vymazat a nezanechat žádné stopy, které vůbec existovaly v počítači.


Bitdefender Autopilot
Je to čistá svoboda: stačí zapnout Autopilot a spustí se veškerá vaše kybernetická bezpečnost sama o sobě, bezproblémová. Bez vyskakovacích oken, dialogových oken nebo stovek možností procházení se budete moci soustředit na svou práci a na zábavu.


Rychlá riziková kontrola
Prohlédněte si bezpečnostní otvory a chyby zabezpečení jedním kliknutím. Bitdefender zkontroluje, zda je váš počítač zastaralý a zranitelný, chybějí bezpečnostní záplaty systému Windows a potenciálně nebezpečné systémové nastavení a označí nejlepší opravu.

Chcete riskovat svoje soukromí?

Bitdefender Total Security 2019 staví vaše soukromí na první místo. Brání neautorizovanému přístupu k vaší webkameře a umožňuje vám užívat si život bezpečně před zvědavýma očima.


Jeden účet ochrání vše důležité

Aktivujte ochranu Bitdefender na vašem zařízení
Spravujte z prohlížeče a iOS nebo telefonu Android
Získejte aktualizace zabezpečení 24/7
Získejte přímý přístup k naší podpoře

Bitdefender Central

Přihlásit

Stáhněte si mobilní aplikaci

  

Vyberte si nejlepší bezpečnost a už si nebudete dělat starosti

Odoo - Sample 2 for three columns

Průběžné aktualizace

Bitdefender Internet Security 2019 je navržen tak, aby vás ochránil před nejmodernějšími hrozbami kybernetické planety na planetě. Neustálé aktualizace přicházejí s každým produktem Bitdefender a urychlují zavádění nových funkcí a zjednodušují aktualizaci, inovaci a instalaci zabezpečení produktu Bitdefender.
Odoo - Sample 2 for three columns

Průběžná ochrana

Služba kontinuální ochrany je navržena tak, aby vám šetřila čas a úsilí a snížila riziko infekcí tím, že automaticky obnoví vaše předplatné. Jedná se o bezproblémový způsob, jak eliminovat případné ztráty zabezpečení mezi obdobími předplatného, ​​takže vaše zařízení, soubory a identita jsou vždy chráněny.

Odoo image and text block


Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS 2019

   N ejlepší antivirová ochrana pro Windows 
   Větší soukromí s protekcí webkamery
   Vícevrstvá ochrana proti ransomware, aby vaše soubory byly v bezpečí
   Optimalizace rychlosti, výkonu a baterie


 
Komplexní podpora

Vyzkoušet 30 dní zdarma  
Vypršelo vám předplatné?

Prodlužte zde

Stávající zákazník?
     Přihlásit k účtu Central