Bitdefender
ANTIVIRUS FOR MAC 


ZAŘÍZENÍ  


Absolutní antivirová ochrana proti všem hrozbám, které mohou napadnout MAC


Kompletní antivirové řešení, které zajistí bezpečnost vašich dat na počítačích s macOS.


Máte již zakoupenou licenci?
  Přihlásit k účtu Central


"Nejlepší celkové skóre"
AV TEST, Červen 2019

Absolutní ochrana. Navrženo pro Mac.


 
Nejlepší celkové skóre. AV TEST červen 2019.
Nejvyšší celkové skóre, 18 bodů. Celkové skóre zahrnuje kategorie: Ochrana (max. 6 bodů), Výkon (max. 6 bodů) a Použitelnost (max. 6 bodů).

"Bitdefender opět dosáhl 100% v oblasti ochrany Mac před malwarem."

Červen 2019, AV TEST

PŘEHLED VLASTNOSTÍ


Absolutní ochrana pro macOS

Bitdefender Antivirus for Mac vám poskytuje absolutní ochranu bez dopadu na rychlost a výkon zařízení. Toto výkonné řešení zahrnuje také bezplatnou VPN, nástroje na ochranu proti ransomware a adware.

Odoo - Sample 1 for three columns

Ochrana


Safe Files
Pomocí Bitdefender Safe Files můžete zabránit neoprávněným změnám nejdůležitějších souborů. Do seznamu sledovaných položek jednoduše přidáte svoje složky a Bitdefender Antivirus for Mac je ochrání před ransomwarem a jiným malwarem. Přístup k vašim bezpečným souborům budou mít pouze aplikace, kterým vyslovíte důvěru.

Time Machine Protection
Pokud k zálohování souborů používáte Time Machine, budete chtít, aby tato bezpečnostní vrstva zůstala v bezpečí před sofistikovanými útoky ransomware. Ransomware, extrémně nebezpečný typ malwaru, šifruje cenné soubory, jako jsou obrázky, videa a další dokumenty, a činí je tak nepoužitelnými. Díky funkci Time Machine Protection mohou uživatelé Mac obnovit své soubory, aniž by museli platit výkupné.'

Výkonný anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Bezpečné prohlížení s Traffic Light
Rozšíření internetových prohlížečů o Traffic Light zajišťuje ochranu celého vašeho prohlížení internetových stránek, včetně online nakupování a internetového bankovnictví, a může odfiltrovat nevhodný obsah. S automatickou ochranou náš systém umělé inteligence testuje všechny odkazy ještě před tím, než na ně kliknete, takže nikdy nevědomky neotevřete škodlivé webové stránky.

Detekce malware napříč platformami
Váš Mac může být v bezpečí před škodlivým obsahem, navrženým pro Windows, ale s ochranou Bitdefender si můžete být jisti, že jej nepřenesete k uživatelům PC. Bitdefender Antivirus pro Mac detekuje a odstraňuje malware, který se zaměřuje na makra a další hrozby vytvořené pro Windows, takže soubory, které posíláte ostatním, jsou čisté a v pořádku.

Blokuje a odstraňuje otravný adware
Detekuje a odstraňuje adware, škodlivé programy, nežádoucí panely nástrojů a další nepříjemné doplňky prohlížeče, takže si svůj Mac můžete užít na maximum.

Bitdefender Shield
Po zapnutí kombinuje řadu inovativních patentovaných technologií, které automaticky detekují a odstraňují jakékoli hrozby, a to bez negativního dopadu na rychlost a výkon vašeho počítače Mac. Zapněte jej a zapomeňte na ně.

Odoo - Sample 2 for three columns

Výkon


Bitdefender Autopilot
Po zapnutí se automaticky spustí celá počítačová bezpečnost. Vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás požádala o vstup pomocí nucených vyskakovacích oken a dialogových oken. Netřeba nic nastavovat, nic konfigurovat.

Ultrarychlé skenování
Bitdefender Antivirus pro Mac nabízí rychlé skenování a ochranu proti škodlivému softwaru bez zpomalení počítače. Bitdefender je tak rychlý a tak diskrétní, že ani nebudete vědět, že je tam a pracuje tak, aby váš Mac byl v bezpečí.

Odoo - Sample 3 for three columns

Soukromí


Anti-Tracker
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Anti-tracker udržuje vaše data o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že načítá webové stránky rychleji.

Bitdefender VPN
S bitdefender VPN si můžete přestat dělat starosti o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender ANTIVIRUS FOR MAC 2020 zahrnuje až 200 MB denního šifrovaného přenosu pro váš Mac.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2020

Operační systém: macOS X Yosemite (10.10) nebo novější
Dostupné volné místo na disku: 1 GB
Podporované prohlížeče: Safari, Firefox, Google Chrome

Bitdefender VPN můžete nainstalovat pouze na počítačích Macintosh s procesorem Intel a se systémem MacOS Sierra (10.12 nebo novější)


Bitdefender Central

Podporované prohlížeče:  Safari 10.0 a novější, Firefox 52 a novější, Google Chrome 56 a novější


 Odoo CMS - a big picture