Odoo image and text block


Bitdefender

ANTIVIRUS FOR MAC

    Vícevrstvá ochrana proti ransomware
 
  Zablokuje a odstraní obtěžující adware
 
  Nulový dopad na rychlost
 
  Poskytuje non-stop ochranu s Bitdefender Autopilot
     Zajištuje vaše online nakupování
 
   Ochrana proti Mac a PC malware 
     Poskytuje 24hodinovou ochranou službu pro Cloud

Vypršelo vám předplatné?

Prodlužte zde

Stávající zákazník
    Bitdefender Central


Absolutní ochrana. Navrženo pro Mac.


Odoo image and text block

"Bitdefender znovu dosáhl skóre 100% v oblasti antimalwarové ochrany pro Mac."

Andreas Marx, CEO AV-TEST

Ochrana Time Machine

Odoo image and text block

Je na čase! Pokud používáte Time Machine k zálohování svých souborů, budete chtít Ochranu Time Machine, aby jste si mohli být jisti že jste chráněni před sofistikovanými ransomware útoky.

Ransomware, extrémně nebezpečný typ malwaru, se chová tak že zašifruje drahocenná data jako obrázky, videa a ostatní dokumenty, které tím uděla nepoužitelnými. Pomocí Time Machine můžete obnovit vaše soubory bez placení výkupného. Ochrana Time Machine se postará o to aby jste se na své zálohy mohli spolehnout.

Vícevrstvá
Ransomware ochrana

Bitdefender Antivirus pro poskytuje více vrstev ochrany proti ransomware. Používá detekci hrozeb v prevenci infekcí a chrání vaše nejdůležitější dokumenty před šifrováním ransomware. S Bitdefender Antivirus pro Mac, si můžete přestat dělat starosti o ztrátu dat nebo peněz a začít se těšit ze života.

Odoo CMS - a big picture

POUZE JEDEN ÚČET PRO VŠE CO VAŠE BEZPEČNOST POTŘEBUJE

Přihlaste se nebo registrujte do svého jedinečného účtu Bitdefender Central pro snadnou instalaci a správu svého bezpečnostního řešení.

PŘIHLÁŠENÍStáhnout mobilní aplikaci 

Úplný seznam funkcí

Prevence ransomware útoků
S naší nejnovější funkcí - Safe Files - budou složky, které jsou pro vás nesmírně důležité neustále sledovány, aby se zabránilo jejich úpravám neoprávněnými aplikacemi. Můžete kdykoli přidat další složky, aby jste se ujistili, že nikdo neobtěžuje vaše cenné soubory.

Ochrání vaše zálohy
Nově přidaná funkce nazvaná Time Machine Protection poskytuje vylepšenou bezpečnost a zabraňuje šifrovanému malwaru zašifrování nebo zničení vašich záloh. Ujistěte se, že vaše soubory zůstávají vaše!
Poskytuje nepřetržitou ochranu Bitdefender Autopilot
Autopilot se zabývá všemi vašimi bezpečnostními potřebami, takže se nemusíte obtěžovat. Po zapnutí kombinuje řadu inovativních proprietárních technologií, které automaticky detekují a odstraňují všechny hrozby bez negativního dopadu na rychlost a výkon Macu. Zapněte to a zapomeňte na to.

Zajišťuje Ultra rychlé skenování
Bitdefender Antivirus pro Mac nabízí rychlé skenování a ochranu proti škodlivému softwaru bez zpomalení. Bitdefender je tak rychlý a tak diskrétní, že ani nebudete vědět, že je tam a pracuje tak, aby váš Mac byl v bezpečí.Blokuje a odstraňuje nepříjemný adware
Osvobozuje váš Mac od nepříjemného adware. Dokonce i Mac může stáhnout intruzivní adware programy z Internetu. Nový Bitdefender Antivirus pro Mac detekuje a odstraňuje adware, škodlivé programy, nežádoucí panely nástrojů a další doplňky prohlížeče nainstalované s vaším či bez vašeho souhlasu.


Skenuje váš Mac s nulovým negativním dopadem na výkon
Nový program Bitdefender Antivirus for Mac byl navržen tak, aby dokázal dokonale spolupracovat s operačním systémem Mac OSX. Ví, jak skenovat soubory, abyste získali stejnou ochranu proti škodlivému softwaru bez jakýchkoliv negativních dopadů na rychlost a výkon MacuScreenshot produktu

Odoo CMS - a big picture

Vyberte si nejlepší bezpečnost a už si nebudete dělat starosti

Odoo - Sample 2 for three columns

Průběžné aktualizace

Bitdefender Antivirus pro Mac je navržen tak, aby vás ochránil před nejmodernějšími hrozbami kybernetické planety na planetě. Neustálé aktualizace přicházejí s každým produktem Bitdefender a urychlují zavádění nových funkcí a zjednodušují aktualizaci, inovaci a instalaci zabezpečení produktu Bitdefender.
Odoo - Sample 2 for three columns

Průběžná ochrana

Služba kontinuální ochrany je navržena tak, aby vám šetřila čas a úsilí a snížila riziko infekcí tím, že automaticky obnoví vaše předplatné. Jedná se o bezproblémový způsob, jak eliminovat případné ztráty zabezpečení mezi obdobími předplatného, ​​takže vaše zařízení, soubory a identita jsou vždy chráněny.

Systémové požadavky

Systémové požadavky:

Bitdefender Antivirus pro Mac můžete nainstalovat pouze v počítačích se systémem Intel Počítače Macintosh s operačním systémem OS X Mavericks (10.9.5), OS X Yosemite (10.10 nebo novější), OS X El Capitan (10.11), MacOS Sierra (10.12), MacOS 10.13 High Sierra

Váš Mac musí splňovat všechny tyto další požadavky:

Minimální 1 GB paměti RAM
Minimálně 400 MB volného místa na pevném disku
Pro registraci a aktualizaci je nutné připojení k internetu
Bitdefender Antivirus pro Mac.
TrafficLight je k dispozici pro prohlížeče Safari, Firefox a Google Chrome

Odoo image and text block


Bitdefender

ANTIVIRUS FOR MAC

    Vícevrstvá ochrana proti ransomware
 
  Zablokuje a odstraní obtěžující adware
 
  Nulový dopad na rychlost
 
  Poskytuje non-stop ochranu s Bitdefender Autopilot
     Zajištuje vaše online nakupování
 
   Ochrana proti Mac a PC malware 
     Poskytuje 24hodinovou ochranou službu pro Cloud

Vypršelo vám předplatné?

Prodlužte zde

Stávající zákazník
    Bitdefender Central