Bitdefender 2017

2017

CHRÁNÍMEVÁS DNES I ZÍTRA

Pomocí umělé inteligence

50%
sleva

Antivirus Plus 2017

3 PC / 1 rok

1 308 Kč

Nová cena:

655 Kč

Vaše úspora:- 653 Kč

50%
sleva

Internet Security 2017

3 PC / 1 rok

1 963 Kč

Nová cena:

981 Kč

Vaše úspora:- 982 Kč

50%
sleva

Total Security Multi-Device 2017

5 Stanic / 1 rok

2 289 Kč

Nová cena:

1 145 Kč

Vaše úspora:- 1144 Kč

50%

Sleva na vše
Pouze do 6. ledna

500

milionů uživatelů
celosvětově

24/7

podpora zdarma přez telefon, chat nebo email

BEZPEČNOST S VYUŽITÍM UMĚLÉ INTELIGENCE

CHRÁNÍME CELOSVĚTOVĚ VÍCE NEŽ 500 MILIONŮ UŽIVATELŮ

Bitdefender se průběžně umísťuje jako technologie #1 díky schopnostem vyvíjet se rychleji jak malware. Naše technologie využívá patentované samoučící se algoritmy, které odhalují nové nebo neznámé hrozby během mrknutí oka a s dokonalou přesností.

Bitdefender chrání soukromí svých uživatelů, stejně tak jako všechna jejich zařízení. Naše několikrát oceněná bezpečnostní technologie chrání
před všemi kybernetickými hrozbami současnosti, před otravným adwarem až k nebezpečnému malware, který dokáže infiltrovat pc za účelem krádeže dat, rozpoznání online plateb, sledování vašich aktivit, nebo zadržení informací kvůli výkupnému (ransomware).

PŘISTUPTE K NEJPOKROČILEJŠÍ
KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTNÍ SÍTI

NEJPOKROČILEJŠÍ BEZPEČNOSTNÍ KYBERNETICKÁ SÍŤ

Mnoho pokročilých technologií, kombinuje své síly v cloudu, pro nabídnutí ultra rychlého skenování a efektivních odpovědí na hrozby.

ANTI-RANSOMWARE. VŽDY PŘIPRAVEN.

Představujeme první světovou proaktivní ochrannou technologii proti mazanému ransomwaru. Ochraňte svá data vůči závadnému zašifrování.

BEZPEČNOST POMOCÍ JEDINÉHO KLIKNUTÍ. OCHRANA, KTERÁ FUNGUJE SAMA.

Okamžitě po aktivaci Bitdefender’s Autopilot™ technologie, spustí všechny bezpečnostní procesy automaticky, tak aby jste si užili svoje PC na maximum a bez starostí.

UCHOVÁVÁ RYCHLOST ZAŘÍZENÍ A VÝKONNOST.

Inovativní Photon technologie optimalizuje skenovací procesy ve vztahu k nastavení vašeho PC tak, aby rychlost a výkonnost nebyla ovlivněna.

ULTRA RYCHLÉ SKENOVÁNÍ NA VYŽÁDÁNÍ.

S chytrým skenováním Bitdefender zjišťuje, jakým způsobem používáte PC, tak aby zabránil zpomalování PC při skenování souborů na malware.

BEZKONKURENČNÍ OCHRANA PROTI SPAMU.

Bitdefender blokuje nevyžádané zprávy a dokonce předvídá ohniska spamu využíváním pokročilých technologií, jako je rozpoznávání obrazů a přirozeného procesování jazyka.

NEPRONIKNUTELNÉ ZABEZPEČENÍ ONLINE TRANSAKCÍ.

Nestrachujte se před phishingem nebo jiným typem online podvodů, když nakupujete, využívate online bankovnictví, nebo jen surfujete online. Bitdefender může také odfiltrovat nevhodný obsah.

ZASTAVUJE SOFISTIKOVANÉ KYBERNETICKÉ HROZBY.

Bitdefender blokuje zákeřný malware už při načítání vstupu do Windows systémů při spouštění systému (boot) a tím eliminuje jedny z největších hrozeb.

Žádný vliv na výkon systému

Bitdefender Photon™ zajišťuje, že Vaše zařízení běží pořád stejnou rychlostí, i během skenování. Bitdefender Photon™ udržuje Bitdefenderu číslo #1 ve výkonnostních testech. Tato technologie vyvinutá Bitdefenderem zajišťuje při procesu skenování to, že nemá vliv na výkon daného zařízení. Je to tím, že se postupně adaptuje dle způsobu používaného zařízení.

Jednoduše se používá. Bezpečnost v jediném kliknutí.

Bitdefender automaticky udržuje Vaše zařízení v bezpečí a vyčištěné. Potichu detekuje a blokuje všechny kybernetické hrozby, bez toho abyste o tom věděli, díky Bitdefender Autopilot™ technologii. Bez nutnosti nastavování. Bez zbytečných otázek.

Jediný účet pro potřeby bezpečnosti.

Přihlašte se do unikátního Bitdefender central účtu abyste mohli jednuduše spravovat a instalovat bezpečnostní řešení.

Stahuj, instaluj, a spravuj své bezpečnostní řešení z jediného místa

Vzdáleně prováděj skenování a optimalizaci

Seznam všech vlastností

NEJLEPŠÍ OCHRANA

stabilní a neporažený

AV-COMPARATIVES, Jan 2015, Andreas Clementi

 • Kompletní ochrana dat

  Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

 • Pokročilá ochrana před hrozbami

  Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.

 • Ransomware ochrana

  Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

NEJLEPŠÍ VÝKON

ZLATO za nejlepší rychlost systému

Vedoucí nezávislá organizace testující antiviry AV-Comparatives
Leden 2015

 • Bitdefender Photon™

  Inovativní a exkluzivní technologie, která viditelně vylepšuje rychlost a výkonnost tím, jak se umí adaptovat na Vaše PC a jeho konfiguraci.

 • Intergrace s cloudem

  Bitdefender 2017 spouští všechny možné skeny v cloudu a nazaťežuje tím zbytečně hardware Vašeho PC. Pouze datové signatury, Vašich dat, jsou skenovány a žádné soubory nejsou nahrávány a ukládány mimo PC.

 • Herní, Filmové a Pracovní módy

  Bitdefender zajišťuje, že se můžete soustředit pouze na Vaše aktivity. Zjistí jestli hrajete hry, pracujete, nebo se koukáte na film a dočasně eliminuje vyskakovací okna, optimalizuje vizuální nastavení, a pozastaví nepotřebné programy v pozadí.

BEZPEČNOST JEDINÝM KLIKNUTÍM

bezchybná ochrana a extrémně jednoduché použití

Vedoucí nezávislá testovací instituce AV-Comparatives
Leden 2015

 • Bitdefender Autopilot™

  Autopilot poskytuje bezproblémový provoz tím, že dělá optimální bezpečnostní rozhodnutí za Vás. To znamená - žádná vyskakovací okna, upozornění a potřeby upravovat nastavení.

 • Rychlé a bezpečné platby

  Pokaždé, když platíte na internetu, Bitdefender správce hesel automaticky vkládá platební údaje do formuláře pro platby.

 • Rychlý sken zranitelností

  Pomocí jediného kliknutí dokážete zjistit potenciálně nebezpečný software, chybějící Windows bezpečnostní záplaty a nebezpečná systémová nastavení v počítači.


Ochrana osobních údajů

Bitdefender nikdy nenahrává a neukládá Vaše data v cloudu pro skenování. Používá patentované technologie, které pouze skenují stopy souborů, pro rozpoznání škodlivého chování.

Snímky produktu