intro-gravity.jpg

GravityZone Ultra Plus

Prevence, detekce a reakce napříč koncovými body, sítěmi, cloudem a lidmi

Rozšířená detekce a reakce (XDR)

Integrované řešení, které úspěšně zastavuje útoky a zvyšuje kybernetickou odolnost organizace. Kombinuje nejpokročilejší funkce prevence, EDR s nízkou režií (Endpoint Detection and Response) a analýzu síťového provozu. GravityZone Ultra Plus rozšiřuje možnosti detekce hrozeb založené na koncových bodech tradiční EDR tím, že zahrnuje síťové incidenty (XDR), aby úspěšně čelil pokročilým hrozbám bez ohledu na to, kde se v infrastruktuře objevují: v koncových bodech, v síti nebo v cloudu.

Rozšířená detekce a reakce (XDR)

Integrované řešení, které úspěšně zastavuje útoky a zvyšuje kybernetickou odolnost organizace. Kombinuje nejpokročilejší funkce prevence, EDR s nízkou režií (Endpoint Detection and Response) a analýzu síťového provozu. GravityZone Ultra Plus rozšiřuje možnosti detekce hrozeb založené na koncových bodech tradiční EDR tím, že zahrnuje síťové incidenty (XDR), aby úspěšně čelil pokročilým hrozbám bez ohledu na to, kde se v infrastruktuře objeví: v koncových bodech, v síti nebo v cloudu.

Včasná detekce pokročilých hrozeb
Umělá inteligence a bezpečnostní analytika koreluje s globálními hrozbami a údaji shromážděnými z prostředí zákazníka, aby včas odhalila pokročilé útoky a poskytovala vysoce přesná upozornění na incidenty.
Poskytuje 360 stupňovou viditelnost a kontext
Poskytuje viditelnost hrozeb napříč podnikovým prostředím a bezpečnostní informace pro všechny uživatele a zařízení připojená k síti: pracovní stanice, servery, cloudovou zátěž, nespravovaná zařízení  (BYOD) nebo zařízení nepodporující agenta koncového bodu (IoT). Probíhající analýza rizik koncových bodů a chování uživatelů umožňuje zaujímat postavení za účelem snížení rizika.
Zajišťuje efektivní reakci na incidenty
Kombinuje plně automatické mechanismy s řízenou reakcí pro rychlé řešení incidentů a rychlé obnovení obchodních operací.
features-background-ultra.jpg

Funkce

Nejúčinnější ochrana koncových bodů na světě
Sjednocený bezpečnostní agent GravityZone Ultra Plus je nejlepší ochranný balíček na světě, který využívá více než 30 vrstev pokročilých technologií k úspěšnému blokování pokročilých hrozeb a pomáhá organizacím vyhnout se nákladným narušením vašich systémů.
Viditelnost bezpečnostních incidentů typu end-to-end
Detekce a reakce s nízkou režií
Ochrana IoT & BYOD
Posílení řízené analýzou koncových bodů a lidských rizik
 

Případy užití

 
Vyvarujte se narušení dat
Pokročilé útoky je obtížné odhalit, protože využívají nástroje, techniky a postupy (TTP), které jednotlivě vypadají jako normální chování. Pokročilý útok může zůstat nezjištěný po celé měsíce, což výrazně zvyšuje riziko nákladného porušení. Ultra Plus je vybaven specializovanými modely korelace ML a událostí, které umožňují detekci měkkých indikátorů, které jiné technologie obvykle postrádají, a poskytují včasnou detekci útoků.
Vyšetřování a reakce na bezpečnostní incidenty
Analytik nemá dostatek času na vyhodnocení každého varování a stanovení priorit pro další vyšetřování. Třídění automatických upozornění představuje jasný příběh, který analytici mohou snadno přečíst a porozumět mu. Snižuje čas strávený zkoušením výstrah a umožňuje rychlejší reakci na incidenty.
Ochrana rostoucího útočného povrchu (Protect IOT a BYOD)
Moderní podniková prostředí jsou směsicí tradičních koncových bodů, vlastních přinesených zařízení (BYOD), inteligentních zařízení nebo připojeného průmyslového vybavení. Bitdefender Ultra Plus používá ML a Threat Intelligence k analýze síťového provozu na stopy hrozeb ovlivňujících všechny typy koncových bodů připojených k síti, včetně IOT a Bring Your Own Device (BYOD).
Zjednodušení bezpečnostní architektury
Architektura kybernetické bezpečnosti má tendenci být složitá, zatímco kvalifikovaný bezpečnostní personál je vzácným a nákladným zdrojem. Bitdefender nabízí integrovanou prevenci, detekci a reakci napříč koncovým bodem, sítí a cloudem, aby se snížila složitost bezpečnostní architektury, provozní úsilí a požadovaná úroveň dovedností

Jak to funguje

 

Koncové body Enterprise

Pracovní stanice, fyzické / virtuální servery, cloudové prostředky chráněné agentem Bitdefender

Síťové prvky

Odešlete kopii veškerého síťového provozu na zrcadlený port

Síťová sonda

Extrahuje metadata ze síťového provozu a odešle je do zařízení NTSA

Bitdefender GravityZone

Skenuje postižené koncové body a potlačuje nové hrozby prostřednictvím vyčištění nebo karantény

NTSA zařízení

Aplikuje ML a behaviorální analýzu na poznatky z Bitdefender Threat Intelligence k detekci pokročilých hrozeb v reálném čase

Bezpečnostní analytik

Získejte přehled o probíhajících událostech v reálném čase a efektivně řešte výstrahy zabezpečení

Porovnání řešení  detekce a reakce

Pokročilá prevence

Nízká režie EDR

Analýza síťového provozu

Nasazení a jemné doladění

MDR Service Pack *

Ultra

Doporučeno

Doporučeno

* Další podrobnosti najdete na webové stránce Managed Detection and Response

Podrobné srovnání naleznete na stránce porovnání .

 

Zdroje

Stručné shrnutí řešení GravityZone Ultra Plus
Technický brief GravityZone Ultra Plus
 

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, které řešení je pro vás to pravé? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.

Copyright © 1997 - 2020 Bitdefender. All rights reserved

IS4 security s.r.o.
Country Partner Bitdefender ČR/SK
Jordánská 391, 198 00  Praha 9
Česká republika
      +420 245 501 800
      info@bitdef.cz